This option will reset the home page of this site. It will restore any closed widgets or categories.

Reset
Новости, факты, комментарии...
17.10.2014 14:24:32 Miljardär Prohhorov andis eesti poliitikutele kätte PhD teaduskraadi diplomid (0)
Печать  
Послать другу  
Комментарии  


17.oktoobril 2014.a. Moskvas, Skolkova juhtimiskoolis andis Venemaa  presidendikandidaat, tuntud miljardär Mihhail Prohhorov, üle majandusteaduste kandidaadi (filosoofiadoktor PhD) diplomid Mustvee linnapeale Max Kaurile ja Maardu linnavolikogu liikmele Nikolai Degtjarenkole.

Miljardär Prohhorov andis eesti poliitikutele kätte PhD teaduskraadi diplomid

Eesti poliitikud kaitsesid oma majandusteaduste kandidaadi (PhD) teadustööd St.Peterburi Riiklikus Majandusülikoolis 2013. aasta lõpus. Teaduskraadi omistas neile Kõrgem Atestatsioonikomisjon (VAK) ning see kinnitati VF haridus-ja teadusministri käskkirjaga sel aastal.

Tseremoonial esinenud Skolkova juhtimiskooli arenevate turgude instituudi (SIEMS) direktor, professor Kalinin rõhutas, et maailma teaduse üks oluline vektor on täna noorte teadlaste potensiaali ärakasutamine effektiivseks väljatulemiseks majanduskriisidest.

Skolkova teaduskeskus, mida kutsutakse Venemaa Silicon Valley`ks, on kaasaegne uute tehnoloogiate väljatöötamise kompleks. Skolkovat on külastanud ning seal esinenud California ekskuberner Arnold Schwarzenegger, endine USA riigisekretär ja presidendikandidaat Condoleezza Rice.Поделитесь своим мнением


Зарегистрироваться или войти. Войти через


 
a
ПОЛЕЗНЫЙ ПОРТАЛ О ТУРИЗМЕ
Фонд Русский мир