This option will reset the home page of this site. It will restore any closed widgets or categories.

Reset
Новости, факты, комментарии...
29.02.2012 18:30:18 Max Kaur: Laasi - süüta süüdlane (0)
Печать  
Послать другу  
Комментарии  


М.КаурKeskerakonna Kristiine piirkonna liikmena kommenteerin Keskerakonna Kristiina piirkonna esimehe Lauri Laasi vastu esitatud kahtlustusi. Olen Lauri Laasiga Keskerakonnas koos tegutsenud aastaid, sellepärast oli Еema vastu tõstatud kahtlustused ootamatud.

Seda enam, et need kahtlustused põhinevad ilmselt Ivar Onksioni tunnistustel, kes alles mõni aeg tagasi võeti Keskerakonna liikmeks Kristiine osakonna juhatuse koosolekul, kus osalesin ka mina. Olin Onksioniga tuttav juba varasemalt, kui puutusin temaga igapäevaselt kokku Tallinna Linnavolikogu liikmena. Tolajal sots Onksion tiirles aktiivselt Keskerakonna liikmete ümber, ei kahtle et oma ülemuse, sotside Tallinna ninamehe Jaak Juske käsul.

Olen veendunud, et Lauri Laasi on täiesti süütu noormees, nagu Lumivalgeke. Hoopis teine asi on Juske agent Onksion. See kuri päkapikk osutus provokaatoriks. Onikson mängis oma võludega ja tõmbas mitte midagi kahtlustava Laasi oma võrku.

Olen veendunud, et meie kompetentsed organid teevad selgeks, kes oli selle kurja plaani taga, kas Sven Mikser, kas Indrek Kannik, kas Toomas Hendrik Ilves?

Meie ju Keskerakonnas teame seda Mikserit. Mikserit usaldada ei saa. Seetõttu ei saa midagi välistada. Kogu see segane lugu võib-olla kurikavalalt väljamõeldud plaan Keskerakonna diskrediteerimiseks sotsialistide huvides.

Kirjutas Max Kaur.Поделитесь своим мнением


Зарегистрироваться или войти. Войти через


 
a
ПОЛЕЗНЫЙ ПОРТАЛ О ТУРИЗМЕ
Фонд Русский мир