This option will reset the home page of this site. It will restore any closed widgets or categories.

Reset
Новости, факты, комментарии...
07.01.2012 11:17:44 Max Kaur: Romney oma teel võidule (3)
Печать  
Послать другу  
Комментарии  


Max KaurAmeerikas algasid presidendivalimised ootuspäraselt. Kuigi Obama ja vabariiklastest evengelistid lootsid, et suudavad Iowa osariigis, mis on suur põllumajanduspiirkond ning maaelanikonna hulgas domineerivad suhteliselt mittetolerantsed kristlased evengelistid, lüüa mormoonist endist Massachusettsi kuberneri Mitt Romney`t, ei tulnud sellest midagi välja. Romney võitis, nii nagu ennustati.

Selle juuri tuleb otsida Romney perekonnas. Kuigi tegemist on mormooni kiriku ühe tähtsama perekonnaga, kes pärineb mormooni kiriku apostlist Orson Pratt`ist, on Romney`de perekonnalugu palju suurem. Inglismaa üks kuulsamaid maalijaid 18 sajandist George Romney on selle perekonna üks esindaja. Mitt Romeny isa, samuti George Romney oli Ameerika autotööstuse juhte 50- aastatel.

Hiljem sai George Romney`st Michigani kuberner ja Nixoni elamumajanduseminister. Ema poolt pärineb Mitt Romney Calvin Coolidge aegsest föderaalsest ringhäälinguvolinikust Harold Arundel LaFount`ist.

Seega on multimiljonärist Romney vabariiklaste partei eliidi esindaja ning seda näitab ka vabariiklastest presidendi George H. W.Bushi, asepresidendi Dan Quayle`i ning endiste vabariiklastest presidendikandidaatide Bob Dole`i ja John McCain`i toetus.

Kirjutas Max Kaur.Поделитесь своим мнением


Зарегистрироваться или войти. Войти через


 
a
ПОЛЕЗНЫЙ ПОРТАЛ О ТУРИЗМЕ
Фонд Русский мир