This option will reset the home page of this site. It will restore any closed widgets or categories.

Reset
Новости, факты, комментарии...
28.12.2011 08:31:51 Max Kaur: Vaino lapselaps juhib Valget Maja! (0)
Печать  
Послать другу  
Комментарии  


Kirjutas Max Kaur.

Max KaurOmaajal kui Anton Vaino sai Putini protokolliülemaks, siis ei saanud Eesti ajakirjandus isegi aru kellega on tegemist. Oli pikalt seletamist, et tegemist on Karl Vaino pojapojaga. Ei usutud. Nüüd enam selliseid probleeme ei ole.

Aga eks see näitab, mis tasemel Eesti ajakirjandus on. Anton Vaino on Tallinna poiss ja ta on siin ka lasteaias ning koolis käinud. Kuna tema isa, Karl Vaino poeg Eduard, töötas Jaapanis väliskaubandusesinduses, siis elas Anton kaua aega Tokios. Tänu keeletundmisele sai temast Jeltsini ajal Vene välisministeeriumis Jaapani küsimuste asjatundja. Anton Vaino karjäär Putini juures on seotud aga teiste asjaoludega, kuigi ega see Vene MID karjäär tal ka külgemööda maha ei jooksnud.

Putini juurde viis Antoni tee läbi tuntud oligarhi Deripaska. Nimelt töötab tema isa Eduard ühes Deripaska impeeriumi firmas asepresidendina. Miljardär Deripaska on eriline oligarh, nimelt on ta Jeltsini perekonna liige. Deripaska naine Polina on Valentin Jumaševi, endise Jeltsini administratsiooni ülema, tütar. Valentin Jumašev on abielus Jeltsini tütre Tatjanaga. Tatjanal on suur mõju Putinile.

Siit tuleb otsida ka Anton Vaino fantastilise karjääri juuri - 39 aastaselt Vene valitsuse minister. Saades täna Vene valitsuse aparaadi juhiks on Vaino muutunud võtmefiguuriks Putini i- Medvedevi uues võimukombinatsioonis.Поделитесь своим мнением


Зарегистрироваться или войти. Войти через


 
a
ПОЛЕЗНЫЙ ПОРТАЛ О ТУРИЗМЕ
Фонд Русский мир